Для обсягу


Правила вибору ефективного і безпечного шампуню для об'єму волосся

У величезному асортименті засобів для догляду за волоссям може загубитися навіть досвідчений споживач. Ефектні упаковки, потужна реклама здатні збити з пантелику будь-кого. Тим часом вибір шампуню заслуговує уважного підходу, особливо, якщо потрібно не тільки якісно очищати волосся, але і надати їм об'єму. Для досягнення такого ефекту потрібно вибирати спеціальні засоби, враховуючи тип своїх локонів і їх стан. Якісний шампунь для об'єму волосся дозволить утримувати пасма в чистоті, моделювати гарні зачіски, не зробить шкідливих впливів.

Специфіка складу шампунів для об'єму

У виробництві цих засобів для догляду за волоссям в їх склади додаються додаткові компоненти для забезпечення локонам пишності. Ефект забезпечується завдяки силіконових інгредієнтів:

  • Поліолдіметіконам.
  • Амодіметіконам.
  • Диметиконам.

Поліолдіметікони відносяться до категорії безпечних речовин, не чинять негативного впливу на шкіру, структуру волосся. Ефект об'єму зберігається близько доби, так як інгредієнти на повітрі руйнуються. Шампуні з амодіметіконамі відмінно підійдуть для фарбованого волосся. Вони не тільки надають об'єм, але і зберігають відтінок, не даючи барвнику вимиватися з пасом. Диметикони забезпечують збереження пишності локонів до 1,5 доби.

У шампуні для об'єму волосся входять не тільки очищають речовини і компоненти, які надають густоти. Провідні світові виробники включають в засоби вітамінні комплекси, протеїни для харчування й зміцнення, філоксан, саліцилову кислоту. Збереження вологи поживних речовин забезпечує плівка, яку утворюють силікони.

Вибір ефективного шампуню

На сучасному ринку представлено багато шампунів, які надають об'єм. Вони відрізняються якістю, властивостями, призначенням. В першу чергу потрібно орієнтуватися на тип свого волосся. Вони можуть бути нормальними, жирним або сухим. Для кожного виду локонів потрібні різні шампуні. При виборі засобу слід звернути увагу на наступні чинники:

  • Склад.
  • Термін придатності.
  • Виробник.

У якісних засобах більшу частину складу становлять натуральні компоненти. У шампуні для об'єму можуть включатися екстракти трав і плодів, витяжки з рослин, екстракти ягід, фруктів, олії. Синтетичні компоненти таких засобів необхідні, але вони не повинні бути основними складовими.

Важливим моментом є виробник. Популярність бренду, високий попит на його продукцію є кращими доказами високої якості. Можна вивчити в мережі інформацію про відомі бренди, орієнтуватися на них при виборі.

В особливих випадках представницям прекрасної статі хочеться бути не просто красивими, а сліпучими. Але не потрібно вибирати засіб з мерехтливими частинками, перламутром, якщо потрібно надати волоссю об'єм. Ці доповнення обтяжують волоски.

Застосування засобів для об'єму

В отриманні максимального ефекту важлива не тільки правильність вибору засобу, а й дотримання рекомендацій по користуванню шампунями для об'єму. Слід врахувати, для щоденного миття вони не підходять. Така продукція може використовуватися не частіше 4 разів на тиждень. Є кілька правил користування шампунями:

  • Розчісування волосся перед миттям.
  • Використання не жорсткою води.
  • Подвійне промивання при сильному забрудненні.
  • Останнє ополіскування волоссы водою кімнатної температури.

Не варто забувати про обов'язкове регулярного догляду за волоссям. Періодично повинні використовуватися маски, бальзами.

Переваги засобів для збільшення об'єму волосся

Основною перевагою таких засобів є їх здатність надавати локонам пишності, об'єму. При цьому не потрібно використовувати фени, плойки, хімічні завивки, що роблять негативний вплив на пасма. Якісні шампуні безпечні для локонів, шкіри. Більш того, вони забезпечують кілька плюсів.

Силіконові компоненти заповнюють в волосках порожнечі, що утворилися через нещільного прилягання лусочок. Це надає жорсткості, гладкості, з'являється гарний блиск. Плівка, що обволікає волосок, затримує вологу, поживні речовини, зберігає структуру. Силіконовий шар не дозволяє пасмам пошкоджуватися.

Слід враховувати індивідуальну реакцію організму на компоненти. Якщо при використанні засобів спостерігається погіршення стану локонів, його застосування потрібно припинити.

Інтернет-магазин KAMANA допоможе вам купити якісні безпечні шампуні для об'єму волосся. У нашому каталозі представлено широкий асортимент засобів від кращих світових брендів за вигідною ціною. Ми здійснюємо оперативну, надійну доставку замовлень по Києву, в усі регіони України.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text