Правильно обраний аромат вже давно став невід'ємною частиною нашого образу та займає настільки ж особливе місце, як, наприклад, одяг, взуття чи аксесуари.

Щоб приєднатися до таїнства ароматного мистецтва, Камана закликає вас відвідати унікальний інтерактивний івент. У рамках заходу ви дізнаєтесь про значущі аромати, які ми накладаємо на себе та якими ми оточені кожен день.

Важливо, щоб аромат розкривав вас як особистість, підкреслюючи ваші достоїнства. Тому просто необхідно мати власний парфюмерний гардером, за допомогою якого ви зможете у будь -якій ситуації передати свої емоції та створити цілісний образ.

Саме таку надзвичайно унікальну послугу «Парфумерний гардероб» пропонує своїм клієнтам бутик Kamana. Якщо говорити коротко, це унікальний аналіз, за ​​допомогою якого можна зрозуміти не тільки те, який аромат більше всього підійде вам, але і краще пізнайте себе, свої емоції. Оскільки аромат - це секретний ключ до підсвідомого кожного з нас.

Ми надаємо можливість відчути моно запахи ароматів (окремі ефірні масла), зафіксувавши свої враження в анкеті. Саме ці враження та емоції лягуть в основу запропонованих вам ольфакторним експертом парфумів та стануть відправною точкою у формуванні вашого особистого парфумерного гардеробу.

Кожна учасниця дівичника отримає мініатюри трьох ароматів та фірмовий блокнот для записів та фіксації своїх емоцій під час тестування.

Обіцяємо, що ці заходи стануть традиційними і будуть проходити кожен місяць у форматі затишного дівичника. Під час попередніх заходів ви не тільки отримаєте інформацію про те, які аромати вам підходять, але і дізнаєтесь про цінність ароматів, властивості інгредиентів парфумерії та про те, як за допомогою запахів можна вплинути на свій настрій.

Замовити участь у "Парфумерному дівичнику"!

Вартість участі 999грн

Адреса KAMANA Perfume Store:

м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 100

Контактний телефон:

+38 (098) 322 33 77