Правильно обраний аромат вже давно став невід'ємною частиною нашого образу та займає настільки ж особливе місце, як, наприклад, одяг, взуття чи аксесуари.

Щоб приєднатися до таїнства ароматного мистецтва, Камана запрошує вас відвідати унікальний інтерактивний івент. У рамках заходу ви дізнаєтесь про значущі аромати, які ми наносимо на себе та якими ми оточені кожен день.

Важливо, щоб аромат розкривав вас як особистість, підкреслюючи ваші достоїнства. Тому просто необхідно мати власний парфюмерний гардером, за допомогою якого ви зможете у будь -якій ситуації передати свої емоції та створити цілісний образ.

Саме таку надзвичайно унікальну послугу «Парфумерний гардероб» пропонує своїм клієнтам бутик Kamana. Якщо говорити коротко, це унікальний аналіз, за ​​допомогою якого можна зрозуміти не тільки те, який аромат більше всього підійде вам, але і краще пізнайте себе, свої емоції. Оскільки аромат - це секретний ключ до підсвідомого кожного з нас.

Ми надаємо можливість відчути моно запахи ароматів (окремі ефірні масла), зафіксувавши свої враження в анкеті. Саме ці враження та емоції лягуть в основу запропонованих вам ольфакторним експертом парфумів та стануть відправною точкою у формуванні вашого особистого парфумерного гардеробу.

За підсумками анкетування, кожна гостя отримає свій аромат (bag size 8ml), який стане відправною точкою у формуванні власного парфумерного гардеробу.

Обіцяємо, що ці заходи стануть традиційними і будуть проходити кожен місяць у форматі затишного дівич-вечора. Під час заходів ви не тільки отримаєте інформацію про те, які аромати вам підходять, але і дізнаєтесь про цінність ароматів, властивості інгредиентів парфумерії та про те, як за допомогою запахів можна вплинути на свій настрій.

Дата та час події: 24 лютого о 18:30
Вартість участі - 1 800 грн

Записатися на "Парфумерний дівич-вечір"

Адреса: KAMANA Perfume Store
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100
Контактний телефон: +38 (098) 322 33 77

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text