List of products by brand Yon-Ka

Основою ідеології YON - KA являється Фитобиоинтеграция, результат досліджень провідних біологів, хіміків, дерматологів і косметологів, ця спеціальна область знання складається з чотирьох різновидів терапії : Ароматерапії, Фітотерапії, Таласотерапії і Терапії Фруктовими Кислотами. Фитобиоинтеграция успішно сполучає в єдиному продукті ефірні олії і фитоэкстракты, що отримуються з кольорів, листя, коренів, стебел, кори, насіння, плодів наземних рослин і з морських водоростей.

На перший погляд може здатися, що технологічно з'єднати різні форми рослинних інгредієнтів в єдиний крем зовсім неважко, насправді ж, це надзвичайно складний технологічний процес. Так, наприклад, ефірні олії зв'язуються, в основному, з жировими носіями і їх дуже непросто з'єднати з рослинними екстрактами, приготованими на водній основі. Таке з'єднання, як правило, призводить до нестабільної формули, що швидко розділяється на окремі фракції ще в процесі виробництва.

Технологія успішного з'єднання таких інгредієнтів досить складна, але компанії Мюльталер вдалося розробити унікальні косметичні формули, в яких успішно поєднуються досягнення усіх вищезгаданих розділів ФИТОБИОИНТЕГРАЦИИ, - Ароматерапії, Фітотерапії, Таласотерапії і Терапії Фруктовими Кислотами.

Ароматерапія:

Використання ефірних олій, які є найбільш концентрованою частиною рослинної сировини і несуть в собі життєву силу рослин.

У косметичних препаратах вони виконують безліч цілющих для шкіри функцій : чинять антисептичну і бактерицидну дію, відновлюють рН шкіри, виступають в ролі липосольвентов і кератолитиков, виводять токсини, зміцнюють і сприяють регенерації тканин, відновлюють вазомоторні функції. Окрім усього цього, вони чинять благотворну дію на психоемоційний стан людини. Завдяки малому розміру своїх молекул ефірні олії здатні проникати глибоко в шкіру.

У своїх розробках YON - KA використовує більше 30 різних ефірних олій.

Терапія Фруктовими Кислотами:

Використання альфа-гидроксикислот - АНА, які сприяють ексфоліації шкіри, її зволоженню і регенерації. АНА входять до складу продуктів YON - KA з початку 60-х років; таким чином, YON - KA одна з перших косметологічних компаній почала використати сильні сторони фруктових кислот. YON - KA використовує:

- АНА тільки природного походження;

- складні композиції з декількох АНА (гліколева, молочна, лимонна, винна);

- комплекс АНА з саліциловою кислотою;

- поєднання AHA- терапії з Ароматерапією і Фітотерапією, різні форми АНА (чисті і асоційовані з протеїнами), різні концентрації і значення рН.

Фітотерапія:

Використання різноманітних рослинних екстрактів, які містять усі речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності клітин шкіри, такі як вітаміни, мінеральні речовини, амінокислоти, протеїни, ензими, різні вуглеводи, жири, органічні кислоти, фітогормони. Фитоэкстракты підвищують захисні реакції шкіри, відновлюють епідермальний бар'єр, чинять омолоджуючу дію. У своїх розробках YON - KA використовує більше 50 різних фитоэкстрактов.

Таласотерапія:

Використання морської солі і бруду, червоних і бурих морських водоростей, що мають унікальну здатність концентрувати у своєму складі все життєво важливі для людини макро- і мікроелементи, включаючи йод, фосфор, натрій, калій, залізо, магній і кальцій, а також протеїни, ліпіди, вітаміни... Іони морських водоростей відновлюють мінеральний баланс організму і чинять загальнооздоровлюючу дію на увесь організм в цілому. Особливістю Таласотерапії YON - KA являється її обов'язкове поєднання з Ароматерпией.

YON - KA використовує дуже обмежене число екстрактів тваринного походження, які входять до складу лише двох препаратів. Ці продукти призначені для вирішення специфічних проблем вікової шкіри.

Антицелюлітний крем Yon-Ka...
Останні товари на складі
На Головну

Антицелюлітний крем Yon-Ka Creme 55

1 Відгуки
Засоби для догляду за шкірою обличчя

Зволожуючий крем Yon-Ka Hydra 1 Creme

1 Відгуки