List of products by brand Paul Emilien

Поль Емільяно народився в 1966 році в Севен у Франції. Після декількох років створення сучасної продукції для інших марок, він вирішив створити свій власний бренд Paul Emielien. Самоук, у своїй маленькій домашній лабораторії він збирає свої перші замітки і придумує упаковку для своїх майбутніх творінь. Він використовуватиме свої знання, повертаючись зі своїх подорожей по всьому світу. Його знайомства сприятимуть новому баченню на його навички і знання, він сильніше зміцнюватиметься у своєму бажанні створювати у світі високої парфюмерії, поєднуючи свої творіння з розкішною упаковкою, як музикант вигадує партитуру з гармонійних акордів. Кожен момент його життя стає джерелом натхнення.

З часом його творіння стають вишуканішими і елегантнішими, що дасть народженню високоякісної продукції і високої парфюмерії в справжній парфюмерній традиції з Грасса, які відкривають двері у світ нюхової гармонії і розкоші.

Ексклюзивне інтерв'ю з парфюмером бренду Paul Emielien спецаильно для Kamana читайте в нашому блозі http://kamana.ua/ru/blog/141_intervyu-s-parfyumerom-paul-emilien

Carrousel Paul Emilien
уточнюйте наявність
Chaleur Gitane Paul Emilien
НОВИНКА
Для жінок

Chaleur Gitane Paul Emilien

1 Відгуки
На Головну

Suite Royale Paul Emilien