List of products by brand Panama 1924

Корені марки Panama 1924 відходять в далеке минуле, коли Антонио Боеллис в 1924 році відкрив свій невеликий салон. Слава про нього дуже швидко розлетілася по усьому Неаполю. Син італійського цирульника - Пеппино Боеллис - продовжував справу свого батька. Відмовитися від використання бриллиантина - це була саме його ідея. "Можна відразу упізнати волосся, яке підстригло в Boellis, адже вони виглядають природно навіть після того, як клієнт помиє їх шампунем".

Перший парфюм сім'ї Боеллис був придуманий і присвячений Антонио його онуком і рідним братом. Назва пов'язаним з улюбленою панамою Антонио, старомодною, трохи пом'ятою, але дуже елегантною. На даний момент бренд Panama 1924 є постійним учасником одних їх найпрестижніших світових виставок. У 2003 році популярним американським журналом йому було присвоєно "Краща нішева марка".

Panama 1924 включає не лише парфюмерні композиції, але і колекції для ванн і душа, а також догляд за шкірою. Це класика, яка ніколи не виходить з моди!

Ексклюзивне інтерв'ю власника бренду Panama 1924 Мишель Боеллиса для Kamana читайте в нашому блозі http://kamana.ua/ru/blog/128_intervyu-s-parfyumerom-panama-1924-mishel-boe