List of products by brand Massada

Massada (Массада) - косметика для обличчя і тіла з натуральним складом рослинного і мінерального походження. Компанія існує вже 30 років і сьогодні є найбільш швидкозростаючою косметичної лабораторією в Іспанії.

Це новий підхід в особистій гігієні і сфері краси. Тут разом працюють традиційні і інноваційні підходи. В основі лежить унікальний метод Ecoa Method: Енергія + Колір + Аромат. Косметика від Массада забезпечує гарну, здорову і сильну шкіру, при цьому маючи приємною консистенцією і запахом.

У складі висока концентрація корисних і якісних інгредієнтів: рослинні екстракти, вітаміни, солі і грязі Мертвого моря, ефірні біо-олії, квіткові води, перли, колоїдне золото і східні гриби. Екстракти отримують із застосуванням процесів, схвалених ECOCERT. Так зберігаються активні компоненти в їх чистому стані, а значить зберігаються і всіх їх корисні властивості. Це невід'ємна частина і родзинка косметики Massada.Також бренд піклуватися і про навколишнє середовище. Про що говорить їх членство в організації ECOEMBES. Всі упаковки можуть бути схильні до переробити і використовувати повторно. Продукція Massada має наступні сертифікати:

ISO14001 екологічний сертифікат,

ISO9001 сертифікат управління якістю,

ISO22716 сертифікат про належну практику в косметичній сфері.

Всі засоби протестовані і безпечні.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text