List of products by brand Magicstripes

Естетичні операції - крайній захід для жінок, все частіше помічають у себе вікові ознаки. Зважитися на кардинальні зміни зовнішності складно, але і бажання продовжити молодість велике. Про це добре знала засновниця торгової марки Magicstripes Наталі Франц, уродженка України. Її фірма запропонувала відмінну альтернативу пластичної хірургії - безопераційну підтяжку повік з використанням омолоджуючих силіконових смужок.

У 2015 році візажист Наталі Франц зареєструвала в Німеччині бренд, перша партія продукції якого мала неймовірний комерційний успіх, безліч відгуків, так яка показала помітний б'юті-ефект, подібний процедурі блефаропластики. Слоган компанії яскравий і надихаючий. Впевнено себе почуває людина по-іншому дивиться на світ, знаючи, що він виглядає молодо, привабливо. Інноваційні смужки з силікону дійсно відкривають очі, усуваючи набряклість вік, піднімаючи їх.

Корекційні наклейки можуть бути використані для виправлення асиметрії. У цьому випадку корекція потрібна тільки одному оку. Омолоджуючі засоби з ліфтинг-ефектом Magicstripes часто використовуються для фотосесій, для особливих випадків, коли потрібно виглядати бездоганно, також вони необхідні для повернення свіжості після безсонної ночі, сильної втоми.

У 2018 році компанія отримала перший приз на премії ATTRACTA за «Кращі маски для обличчя».