List of products by brand JOICO

JOICO - сорок років інновацій для краси і здоров'я волосся

Бажання отримати доскональні знання про властивості волосся сподвигло Стіва Стефано отримати освіту в області хімії. Саме власний ентузіазм, поєднання глибоко наукових знань і практичного досвіду стиліста дозволили добитися успіху в дослідженнях і синтезувати натуральний протеїн кератину, здатний ефективно відновлювати ушкодження волосся.

Дослідження зайняли декілька років і в 1975 році JOICO випустив свої перші продукти на основі еволюційного натурального протеїну кератину, які не мали аналогів на перукарському ринку.

Ці продукти були першими світі, здатні відновлювати пошкоджені ділянки волосся, насичуючи їх додатковими амінокислотами з НКР.

На перших етапах виробництво обмежувалося невеликими партіями - для власних салонів Стіва Стефано. Але успіх був настільки приголомшуючим, що було прийнято рішення значно збільшити об'єми і почати продажі продукції JOICO широкому колу професіоналів в Каліфорнії, а потім і по усій Америці.

Паралельно не припинялися наукові дослідження, націлені на розширення лінійки продуктів. Найважливішим кроком став розроблений в лабораторії JOICO і запатентований в 1984 році катион-триаминовый комплекс. Молекули діючих інгредієнтів Cationic Triamine Complex ™ вийшли настільки маленькими, що вони змогли проникати в структуру волоса набагато глибше за "звичайних", отже, відновлювати ушкодження волосся швидше і ефективніше.

Більше того, ці частки мали позитивний заряд, що допоміг їм затримуватися на волоссі довше за свої аналоги, що раніше застосовувалися.

Популярність JOICO росла з кожним роком, і до 1993 року затребуваність марки в Європі була настільки велика, що керівництво компанії вирішило відкрити в голландському місті Эйндховен європейський офіс.

Екологічність і ефективне використання енергоресурсів - одні з пріоритетів JOICO : продукти марки ніколи не тестуються на тваринах, а виробничі потужності оснащені найсучаснішим економічним устаткуванням. Матеріали, з яких зроблені флакони JOICO, містять до 70ереработанного матеріалу.

Продукція JOICO представлена в 65 країнах світу. Європа - дуже перспективний напрям, з центральним офісом в Голландії і, що відкрився в 2012 році, додатковим офісом в Німеччині.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text