List of products by brand Escentric Molecules

Escentric Molecules - аромати, що хвилює розум людей у всьому світі, ось вже упродовж 8 років. До цих ароматів увійшов Iso E Super, інгредієнт, вподобаний багатьом за особливий ефект афродизіака. Здається неймовірним, але ця хімічна молекула і справді діє, немов феромони! Головною метою, яку ставив перед собою Геза Шон, було розвінчати стереотипи, які склалися відносно використання в парфюмерії хімічних, штучно синтезованих речовин.

Відомо, що багато людей вважають, що синтетичні молекули не можуть повною мірою передати красу природних компонентів. Проте духи Escentric 01, а також Molecule 01 завдали нищівного удару по цьому міфу. Коли читаєш відгуки на Escentric Molecules, не перестаєш дивуватися - невже ці духи дійсно такі незвичайні? Але це дійсно так!

У композиції Molecule 02, а також Escentric 02 головна роль була відведена іншій молекулі, AMBROX. Цей синтетичний компонент передає запахи натуральної, дорогої амбри. Ця молекула має чарівне, красиве і натуральне звучання - вона передає аромат моря, сонячного пляжу, теплого бризу і амбри, а ще - лісу, що починається прямо у кромки океану.

Аромати від Escentric Molecules це Escentric 03, а також Molecule 03. У них майстер-парфюмер вклав молекулу під назвою vetiveryle acetate, яка передаває аромат ветивера, знаменитого рослинного афродизіака.

Escentric Molecules Escentric 01 Купить Киев
только в Бутик-online
Унісекс аромати

Escentric Molecules - Escentric 01

1 Відгуки
Escentric Molecules Molecule 01
тільки в Бутик-online
Унісекс аромати

Escentric Molecules - Molecule 01

Escentric Molecules Molecule 04 Купить Киев
тільки в Бутик-online
Унісекс аромати

Escentric Molecules - Molecule 04