List of products by brand Alpeor

Косметика Alpeor Купити у бутик-онлайн KAMANA.UA

Alpeor означає "Or des Alpes" -Золото Альп. Марка виникла в 50-х роках минулого століття в Клініці реабілітації Mirabeau в Монтре. Тут приймали численних пацієнтів тих, що страждали захворюваннями дихальної системи і приїжджали, щоб відновити сили на березі озера, скориставшись унікальним мікрокліматом і чистим повітрям. Бренд Alpeor спеціалізується на створенні засобів, що борються з наслідками старіння шкіри.

Він пропонує різні продукти відходу, які впливають на мімічні і глибокі зморшки, зміцнюють, відновлюють тонус, вирівнюють колір, усувають обезводнення шкіри і запобігають старінню. Секрет таїться в Альпійських рослинах, використовуваних для відновлення молодості шкіри.

При створенні продуктів Alpeor строго дотримується 3 основних правил (цінностей марки) :

Результат: Alpeor використовує інгредієнти, властивості яких перевірені і доведені під час лабораторних випробувань; безпека: дотримуючись строгої хартії, Alpeor не використовує у формулах: парабены, мінеральні олії, феноксиэтанол, силікон, этаноловый спирт, хімічні барвники, не тестує продукти на тваринах; комфорт: на основі високотехнологічних формул Alpeor створює продукти з легкою, швидко такою, що вбирається текстурою, вирівнюючі колір особи і що наповнюють шкіру сяйвом.

Квітковий тонік «Очищення і...
Розпродано
Маска «Чистота» очищення і...
Скидка для участников Kamana Club
Очищающая пена «Снежный мусс» Alpeor
Розпродано
Пілінг для обличчя «Сяйво і...
Розпродано