Постачальники

Флагманські бренди в світовій нішевої парфумерії

У спеціалізованих роздрібних магазинах, відділах супермаркетів Київа, іншіх містах пропонують парфумерію в величезному асортименті. Але достаток масової продукції не приваблює тих, хто приділяє велику увагу створенню образу. Аромат є його найважливішим елементом, заслуговує ретельного вибору. Якщо хочеться забезпечити своєму образу неповторність, надати виразності, підкреслити індивідуальний характер, потрібний ексклюзивний, елітний парфум. Його випускають знамениті нішеві парфумерні бренди.

Особливості нішевої парфумерії

У виробництві масової продукції парфумерні композиції розробляються з урахуванням класичних догм, популярності, попиту на певні типи ароматів, модних тенденцій. З метою просування продукту організовуються масштабні рекламні кампанії, парфум випускається великими партіями, реалізується в роздрібних мережах.

В кардинально протилежної концепції проводиться нішева парюмерія, бренди, які спеціалізуються на такій продукції:

  • Мають в штаті власного парфумера, відомого майстра світового класу.
  • Не проводять масових рекламних кампаній.
  • Випускають продукцію невеликими партіями, які не співпрацюють з роздрібними мережами.

У компаніях Alpeor, Declare, NASOMATTO, інших брендах цієї категорії працюють знамениті парфумери, які є «обличчям» фірми. У створенні ароматів майстри не орієнтуються на переваги масового споживача, вони реалізують сміливі, креативні ідеї, оцінити які може тільки цінитель унікальних, виразних композицій.

Знайти духи цієї групи в супермаркеті або спеціалізованому магазині не вдасться. Така продукція надходить тільки в фірмові бутіки, реалізується офіційними дилерами.

Історія нішевого парфуму і його бренди

Історія нішевої парфумерії бере свій початок в 60-і роки минулого століття. Ідея створення ексклюзивного продукту народилася у групи талановитих майстрів дизайну інтер'єру, живопису, театрального мистецтва, які відкрили магазин з продажу авторських тканин. Ця продукція не отримала популярності. Пивезені друзями з різних кінців світу саше, ароматичні свічки, і подарували проект створення нової ексклюзивної продукції. Так з'явилася туалетна вода L`Eau для чоловіків і жінок під торговою маркою Diptque.

У 70-і роки на ринку з'явилася продукція від бренду L`Artisan Parfumeur, заснованого хіміком, парфумером Жаном Лапорта. Але в ті часи поняття категорії «нішева парфумерія» ще не було. Це була невелика частина в загальній масі парфуму, що відрізнялася незвичайними комбінування ароматів.

У 80-і роки до цієї групи приєдналася фірма Annick Goutal, в 90-е ексклюзивні парфуми представив нові бренд Serge Lutens. Утворилася солідна категорія, до якої поступово приєднувалися й інші марки нішевої парфумерії. Зараз в світі спостерігається справжній бум, популярність цієї продукції стрімко зростає на тлі падіння попиту на масовий парфум.

Знамениті бренди

Доступність мережі інтернету дозволяє кожному купити нішевий парфум. Орієнтуватися в продукції цієї категорії допоможе список кращих брендів і духів, який регулярно складається незалежними міжнародними організаціями. Ось кілька представників з почесного списку:

  • CIRE TRUDON. Головний парфумер бренду черпає ідеї для композицій з епох Марії-Антуанетти, Луї XIV, Наполеона. Їх історія, яка налічує понад 4-х століть, не заважає сьогоднішньої популярності. Це модні, розкішні аромати для найвимогливіших споживачів.
  • Creed. Британська компанія, що спеціалізується на виробництві парфумів з XVII століття, яка постачала свою продукцію особам королівського двору. Продукція виготовляється вручну за старовинними технологіями.
  • Ramon Monegal. Цей бренд також є спадковою сімейної парфумерної династії, постачав духи іспанським королівським особам.
  • Mancera. Молодий, але популярний французький виробник. Композиції створюють атмосферу екзотичних країн, народжують мрії про захоплюючі подорожі.

Популярні бренди нішевої парфумерії в Україні

Завдяки різноманітності характерів, напрямків, в яких пропонують нішеві парфуми бренди, жіночі і чоловічі аромати для конкретного способу вибрати нескладно. У рейтингу популярності в Україні перші позиції займають такі композиції:

  • Montale Paris Dark Purple - солодкі чарівні парфуми з терпкими нотами, включають тони сливи, апельсина, герані.
  • Creed Love in White - ніжний, чистий, романтичний парфум з букетом з нарциса і жасмину.
  • Nasomatto Narcotic Venus - магічні, сексуальні парфуми для чуттєвих леді з нотами жасмину, лілій, спецій.

Знайти свій неповторний аромат вам допоможе каталог інтернет-магазину KAMANA. Ми офіційно представляємо кращі світові бренди нішевої парфумерії. Помірна ціна гарантує вдалу покупку. У нас на сайті ви можете прочитати відгуки про продукцію, які допоможуть орієнтуватися у виборі.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text