Фіксація волосся


Догляд за волоссям потребує значних зусиль. Але немає нічого кращого, ніж коли здорове, доглянуте волосся трансформується в неповторну й оригінальну зачіску. Проте і гарна зачіска також вимагає уваги до її створення. Зокрема допомогти в цьому покликані засоби для фіксації волосся. На ринку б’юті-продукції представлено величезний асортимент моделюючих засобів, правильний вибір яких залежить від багатьох чинників.

Додамо: який би тип засобу для стайлінгу вам не знадобився, ви завжди зможете знайти їх у каталозі KAMANA Perfume Store та купити в нашому бутіку або на сайті.

Як вибрати правильний засіб для фіксації волосся

Обираючи необхідну продукцію, зважайте на тип волосся, а також на такі його характеристики як довжина, об’єм, пористість, товщина, «слухняність». Скажімо, тонке волосся не потребує сильної фіксації, йому підійдуть спрей або пінка. Для товстого волосся чи для кучерявого, навпаки, доречними стануть помада, гель, віск. Дуже пористе волосся, наприклад, потребує не лише фіксації, а й зволоження, щоб не втрачати надміру вологу. У цьому випадку стануть у пригоді засоби з D-пантенолом.

Існує стандартне «золоте» правило: чим густіше волосся, тим сильніші засоби для фіксації вам знадобляться. За цим критерієм розрізняють два типи засобів для моделювання та стайлінгу:

 • засоби для легкої фіксації волосся – залишають волосся рухливим, ледь закріплюючи зачіску;
 • засоби для сильної фіксації волосся – надійно тримають надану волоссю форму.

Залежно ж від часу нанесення, способу дії, форми випуску, складу, консистенції увесь асортимент продукції також можна розділити на кілька груп.

 1. Засоби для нанесення перед формуванням зачіски, які висихають за короткий проміжок часу після застосування і допомагають надати волоссю необхідної форми. Ці засоби наносять ближче до коренів волосся, і вони майже не відчуваються завдяки своїй «повітряності». До них належать пінки, муси, спреї, флюїди.
 2. Засоби, що використовують під час моделювання зачіски з метою створення чітких акцентів або необхідної текстури. У них щільніша структура, що допомагає надійніше фіксувати волосся, проте потенційна «ціна» використання цих засобів – відчуття певної стягнутості. Це креми, пудри, глини, воски, гелі.
 3. А зафіксувати кінцевий, цілісний образ дозволяють такі засоби як фінішний спрей або добре відомий усім лак для волосся.

Основні засоби для моделювання та стайлінгу

Розглянемо детальніше найпопулярніші засоби для фіксації волосся.

Пінки та муси застосовують, крім фіксації, також для надання об’єму волосся. Додатково існують спеціалізовані засоби, які мають у своєму складі певні речовини, зокрема натуральні рослинні екстракти, для захисту тонкого й посіченого волосся.

Креми та помади – кращі засоби для фіксації кучерявого волосся. Надають природний блиск без ефекту жирного волосся, а ще утримують необхідну форму.

Гелі та воски допомагають закцентувати увагу на окремих елементах зачіски шляхом їхнього виокремлення. Також без цих засобів не обійтися тим, хто полюбляє стайлінг із ефектом «мокрих» пасм.

Пасти і глини, на відміну від гелів і восків, не створюють ефект «мокрого» волосся. Проте їхнє призначення схоже до засобів із попереднього пункту.

Сироватки використовують як засоби для фіксації випрямленого волосся. А щоб посилити ефект, скористайтеся додатково феном або вирівнювачем.

Пудри – це моделюючі засоби для легкої фіксації волосся, які також допомагають візуально збільшити об’єм зачіски.

Лаки та спреї закріплюють створений образ. У складі цих засобів – безпечні пластифікатори та спеціальні фіксуючі полімери.

Ваша зачіска завжди буде бездоганною з KAMANA Perfume Store

Рекомендуємо зробити замовлення засобів для моделювання та стайлінгу в KAMANA Perfume Store, якщо Ви:

 • хочете отримати професійну консультацію, щоб підібрати оптимальний засіб для фіксації волосся;
 • любите обирати із широкого асортименту продукції;
 • обираєте професійні засоби від найкращих світових брендів;
 • шукаєте ідеальне співвідношення продукції за ціною та якістю;
 • збираєтеся зробити замовлення онлайн із доставкою по Києву чи Україні;
 • шукаєте засоби з натуральними компонентами, які не лише фіксуватимуть, а й захищатимуть волосся;
 • бажаєте, аби відгуки та враження про вашу зачіску були щонайфантастичнішими.

Обирайте KAMANA Perfume Store – вашого гіда у світі прекрасного!

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text