Проти випадання волосся


Випадіння волосся – звичне явище для людського організму. У здорової людини зазвичай може випадати до 100 волосин за день. Проте якщо цей показник перевищує норму, варто починати бити тривогу. І важливо уточнити: ця проблема переслідує жінок не менше, ніж чоловіків.

Основні причини випадіння волосся

Насправді причин, через які може випадати волосся, багато. У цьому випадку краще звернутися до досвідченого трихолога. Та все ж спробуємо виокремити основні передумови цього явища.

 • Стрес – ледь не головна проблема сучасного світу, через яку страждає значна частина людей. Унаслідок постійних стресів волосся спочатку перестає рости, а потім випадає.
 • Вагітність – гормональна перебудова організму жінки під час вагітності та після неї може впливати на якість волосяного покриву, але здебільшого це явище тимчасове.
 • Генетична схильність – притаманна більше чоловікам, проте спеціалісти радять звертатися за допомогою і жінкам, якщо ця проблема переходить у вашій родині з покоління в покоління.
 • Хвороби – часто випадіння волосся є всього лише симптомом якихось серйозних ускладнень в організмі, тож краще в цьому випадку пройти комплексне обстеження в лікарів.
 • Вік – процес старіння запускає в організмі людини складні біохімічні процеси, наслідком яких може бути зокрема і втрата волосся.
 • Неправильне харчування – на стан волосяного покрову впливає незбалансоване харчування, що призводить до недоотримання організмом певних вітамінів, макро- і мікроелементів, білків, жирів, вуглеводів.
 • Складні зачіски – постійні й агресивні експерименти з зачісками (фарбування, вирівнювання, використання засобів для сильної фіксації тощо) здатне завдати сильної шкоди вашому волоссю.

Які бувають засоби від випадіння волосся

Якою б не була причина, що призвела до описаної проблеми, з нею потрібно боротися. Станом на сьогодні існує багато засобів, які допомагають зберегти волосся. Вони відрізняються за різноманітними параметрами: тип діючої речовини, спосіб використання, тип волосся, ціна тощо. Часто проблема з випадінням волосся потребує комплексного вирішення й використання одразу кількох видів препаратів. Виокремимо найтиповіші з них.

 1. Шампуні. Найперше слід вести мову про спеціальні шампуні, використання яких є важливим етапом у боротьбі за збереження волосся та захист його від випадіння. Насамперед ці засоби виконують механічне очищення шкіри голови, звільняючи її від ороговілих часточок. Також вони насичують шкіру важливими речовинами. Спеціальні шампуні мають підготовчу функцію перед нанесенням інших засобів.
 2. Маски. Містять компоненти, що сприяють посиленню кровообігу голови. У свою чергу це допомагає пробудженню волосяних фолікулів та інтенсивнішому росту волосся. Використовувати маски зазвичай слід комплексно, разом із шампунем.
 3. Есенціальні масла. Мають схожу функцію, що й маски, допомагаючи збільшити інтенсивність кровообігу шкіри голови, а також зробити волосся м’яким, блискучим і слухняним.
 4. Лосьйони в ампулах. Мають у своєму складі спеціальні поживні речовини, зокрема кератин, аргінін, молочну кислоту тощо. Концентрація цих речовин сприяє зміцненню волосся.
 5. Спреї. Мають здатність глибоко проникати в структуру волосся, захищаючи його. Як основну перевагу цього типу засобів, можна насамперед виокремити простоту у використанні. Спреї використовують для фінішного догляду, тому вони не потребують змивання. А завдяки термозахисним властивостям допомагають не лише відновлювати волосся, а й захищати його від високотемпературних приладів та ультрафіолетового випромінювання.

Засоби від випадіння волосся в KAMANA

У бутіку KAMANA Perfume Store представлено широкий спектр топ-засобів від випадіння волосся. Шампуні, маски, масла, лосьйони, спреї – залежно від потреб наші спеціалісти зможуть підібрати для вас оптимальний варіант. Уся продукція, наявна в нашому бутіку, сертифікована, схвалена спеціалістами, має якнайкращі відгуки як від лікарів, так і від наших клієнтів. У засобах від випадіння волосся, каталог яких представлено в KAMANA Perfume Store, використовуються дієві рослинні екстракти, що сприяють відновленню та захисту волосся – імбир, кропива, женьшень, сосна, розмарин, туя, айва японська, перець, лаванда, мандарин уншиу, м’ята польова, софора японська тощо.

Замовити засоби від випадіння волосся (з доставкою по Києву та Україні) ви можете на нашому сайті або ж купити їх, завітавши до бутіка KAMANA Perfume Store.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text