Зволоження


Сяюче красиве волосся – один із головних атрибутів представниць прекрасної статі. Для досягнення такого ефекту потрібен щоденний догляд. Одним із елементів комплексного догляду може стати зволожуючий шампунь для волосся. Зволожуючі шампуні, незважаючи на свою назву, підходять не лише для людей із сухим волоссям. Вони мають широкий спектр використання завдяки речовинам, які входять до складу цих засобів для догляду.

Тож поговорімо про те, чому потрібно користуватися цим типом шампуню і чому KAMANA Perfume Store – ідеальне місце для того, щоб його купити.

Як обрати зволожуючий шампунь

Зволожуючий шампунь для волосся не втрачає своєї актуальності протягом усього року. Восени та взимку він потрібен, щоб захищати волосся від сухого повітря в опалюваних приміщеннях, а навесні та влітку стримує негативний вплив ультрафіолетового випромінювання.

Щоб обрати необхідний шампунь, який підходитиме саме вам, спробуйте відштовхуватися від типу вашого волосся.

 • Сухе волосся. Волосся може бути сухим через вроджені особливості організму, зокрема через невисоку активність сальних залоз шкіри голови. Звичайно, насамперед вказаний тип засобів підходить саме для людей із цим типом волосся. Кращі зволожуючі шампуні за допомогою діючих елементів допомагають вирівняти гідробаланс, відновити структуру кожної волосинки, наситити волосся необхідними речовинами, зняти неприємні симптоми (лупа, випадіння волосся, посіченість і ламкість волосся тощо). До цих речовин належать: вітаміни, кератин, протеїни, гіалуронова кислота, ефірні масла, рослинні екстракти, пантенол, гліцерин.
 • Нормальне волосся. У цьому випадку зволожуючий шампунь допомагає підтримувати нормальний гідробаланс. Найкраще використовувати шампуні з pH 5-7 (нормальна кислотність).
 • Жирне волосся. Ці шампуні для відповідного типу волосся не підходять, адже немає потреби у їх додатковому зволоженні. Натомість рекомендуємо скористатися засобами для догляду за жирним волоссям, представленими в каталозі KAMANA Perfume Store

Особливості використання зволожуючих шампунів

Використання цього типу засобів для догляду за волоссям стане легшим і зручнішим, якщо дотримуватися деяких порад.

 1. Для сухого волосся оптимальним вибором стануть шампуні з низьким рівнем PH: від 2,5 до 3,5.
 2. Виробники не завжди чітко вказують, що їхній шампунь зволожуючий. У цьому випадку найкраще орієнтуватися на вміст засобу, у якому мають бути: неагресивна миюча основа, зволожуючі та живильні елементи, зміцнюючі добавки, силікони (якщо не використовуєте бальзам або маску, що вже містять силікон). Саме такий «коктейль» виконуватиме головну функцію – зволожуватиме шкіру голови та волосся, оберігаючи їх від пересихання.
 3. Якщо звикли мити голову часто, зверніть увагу саме на зволожуючі шампуні для щоденного використання. Якщо ж ця процедура не є щоденною, можливо, краще скористатися іншим типом засобів – шампунями для об’єму волосся. Обрати відповідний засіб, ознайомитися з його складом, відгуками від клієнтів чи ціною ви завжди можете на нашому сайті.
 4. Ідеально цей тип шампунів підходить і для тих, хто має кучеряве волосся, яке теж потребує постійного захисту та зволоження. Також він підійде для волосся, яке знебарвлювали, часто фарбували або завивали. Зволожуючі шампуні мають антистатичний ефект і поліпшують «слухняність» волосся.
 5. Допоможуть уникнути надмірної сухості волосся і зволожуючі кондиціонери, які є неодмінними супутніми засобами, що мають використовуватися разом зі зволожуючими шампунями.

KAMANA Perfume Store – краще місце для придбання зволожуючого шампуню

Чому варто купувати саме в KAMANA Perfume Store зволожуючий шампунь? Відгуки від покупців, доставка по Києву та Україні, індивідуальні консультації для кожного клієнта – це переваги нашого бутіку.

А переваги зволожуючих шампунів від провідних світових брендів, що представлені на наших полицях, це:

 • натуральні складові елементи, відсутність парабенів і сульфатів;
 • дієві формули для боротьби із сухістю волосся, розроблені провідними світовими спеціалістами;
 • унікальні фірмові аромати, щоб ви могли не лише піклуватися про своє волосся, а й насолоджуватися сеансами ароматерапії;
 • зручність та економність у використанні.

Подбайте про своє волосся – завітайте в KAMANA Perfume Store!

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text