Зволоження


Зволоження – важливий етап у догляді за волоссям, яке може ставати сухим і ламким унаслідок впливу численних факторів, зокрема: ультрафіолетове випромінювання, стрес та хвороби, нестача поживних речовин, екологія, засоби для стайлінгу, сушіння феном тощо. Саме тому зволожуючі кондиціонери для волосся є неодмінним атрибутом для всіх, хто хоче мати здорове та сильне волосся.

Навіщо потрібен кондиціонер для волосся і як його правильно використовувати

Кондиціонери діють як своєрідні протектори, захищаючи волосся від зовнішніх подразників. Волосся, особливо сухе, кучеряве та занадто пористе (пористість – це ступінь руйнації кутикули) дуже схильне до пошкодження. Кондиціонери використовують саме для того, аби закрити кутикулу волосини після використання шампуню. Тож цей засіб допомагає довший час зберігати волосся у привабливому вигляді, а також полегшує процес розчісування.

Використання кондиціонерів має деякі особливості, що допоможуть максимально посилити ефект від цього типу косметичних засобів або уникнути небажаних наслідків.

 1. Використання кондиціонерів є вельми необхідним: шампуні мають лужне середовище, тому кондиціонери нейтралізують потенційний шкідливий вплив від шампунів, адже мають кислотне середовище.
 2. Розподіляйте кондиціонер по волоссю, яке злегка віджате рушником.
 3. Не наносьте кондиціонер на шкіру голови й корені волосся, адже ціна такого використання –  закупорювання волосяних цибулин і клітин шкіри.
 4. Не потрібно змивати кондиціонер гарячою водою, щоб не посилювати роботу сальних залоз.

Типи кондиціонерів для волосся

Зважаючи на широкий спектр функцій цього засобу для догляду за волоссям, не дивно, що на ринку, окрім універсальних, представлено і кондиціонери, які мають вузько спрямовану дію:

 • зволожуючі – хороший зволожуючий кондиціонер для волосся утримує всередині кожної волосини необхідну вологу;
 • живильні – призначені для щоденного догляду за волоссям та запобігання його електризації;
 • термозахисні – для тих, хто часто користується фенами й випрямлячами для волосся;
 • відновлюючі – насичують поживними речовинами та повертають блиск волоссю, пошкодженому хімічною завивкою;
 • для блиску та шовковості – допомагають зробити волосся блискучим і гладеньким шляхом згладжування кутикул;
 • для кучерявого волосся – зберігають пружність і красивий вигляд цього типу волосся;
 • для фарбованого волосся – сприяють збереженню яскравого кольору та борються з пошкодженням.

Широкий спектр товарів дає можливість обрати кондиціонер конкретно під ваші власні потреби. Крім того, ці засоби поділяються не лише за функціональним призначенням, а й за способом використання. За цим критерієм кондиціонери для волосся бувають такими, що змиваються або такими, що не змиваються. Перші з них – обов’язковий етап у догляді за волоссям. А зволожуючий кондиціонер для волосся, який не змивається, окрім власне функцій щодо догляду й захисту волосся, виконує суто практичну функцію економії часу.

Також кондиціонери поділяються за складом і типом діючих речовин на силіконові, білкові, олійні.

Зволожуючі кондиціонери для волосся, представлені в каталозі від KAMANA

Кращий зволожуючий кондиціонер для волосся ви знайдете лише в KAMANA Perfume Store. У нашому бутіку можна придбати ідеальні рішення для догляду за вашим волоссям – зволожуючі кондиціонери без парабенів і сульфатів. У їхньому складі – кераміди, кератин, колаген, а також натуральні рослинні олії та екстракти, дія яких спрямована на рівномірне зволоження й захист волосся по всій довжині, а також надання йому привабливого блиску.

У KAMANA Perfume Store представлено зволожуючі кондиціонери для різних типів волосся. Також пропонуємо уже готові набори для комплексного догляду за волоссям. До складу цих наборів входять зокрема і зволожуючі кондиціонери. Ми пропонуємо засоби лише від найкращих брендів, що мають найкращі відгуки: LEBEL, Biosilk, J Beverly Hills, CHI, Balmain, Hempz.

Київ, Україна, інші країни – з нашою доставкою ви отримаєте кращі зволожуючі кондиціонери для волосся незалежно від того, де проживаєте.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text