Дифузор D.OLYA x KAMANA
Квіткова композиція з нот фіалки, конвалії і ірису стійко асоціюються з літом, коли все живе, цвіте і дає плоди. Доповнюють її цитрусові ноти, які дозволяють вам забути про всі проблеми і допомагають відчути прекрасний момент абсолютного спокою.
Хустка D.OLYA x KAMANA
Перебуваючи в постійному потоці життєвого кругообігу, ми часто шукаємо джерела енергії та позитивних емоцій. Парфумерний бутік Kamana і бренд D.OLYA презентують спільний проєкт #Відчуй. Його концепція заснована на важливих для всіх нас почуттях: спокій, впевненість, радість і любов.Для того, щоб у кожного з нас була можливість відтворити стан спокою й умиротворення у рамках проєкту було створено особливі бокси #ВідчуйСпокій: шовкова хустка і парфум або хустка і дифузор для дому.
Шовк і аромат завжди гармонійно доповнюють одне одного - тактильно, візуально і відчутно. Унікальний принт розроблений художницею Ольгою Дворянською, засновницею бренду D. OLYA - відомого українського виробника ексклюзивних шовкових аксесуарів і авторських подарунків.
Доставка
- Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн.
- Доставка Новою Поштою по Україні (в відділення або за адресою кур'єром).
Доставка товарів післяплатою здійснюється.
Оплата
- Оплата банківською карткою при оформленні замовлення.
Більш детальна інформація в розділі «Доставка і Оплата»
Клас Коментарі (0)