Використання сайту

Сайт kamana.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для комерційних цілей.

Правова інформація:

Клієнт, реєструючись на Сайті, в тому числі, створюючи свій аккаунт і / або реєструючись як користувач будь-яких сервісів Сайту, в разі здійснення відповідних дій під власним і дійсним (а не вигаданим) ім'ям, дає свою згоду власнику сайту на обробку персональних даних Клієнта:

 • Прізвище, ім'я, по батькові;
 • стать;
 • адреса електронної пошти (e - mail);
 • номер мобільного телефону;
 • адреса доставки, поштовий індекс;
 • дата народження;
 • покупки і товари - історія і деталі Замовлень;
 • додаткова інформація відносно інтересів і побажань до окремих товарів.

Користувач погоджується з тим, що Kamana Perfume Store може використати персональні дані Клієнта :

 • надання послуг клієнтської підтримки за запитом Клієнта;
 • поліпшення власних послуг, змісту сайту і реклами;
 • створення, обробку і використання баз персональних даних;
 • повідомлення клієнтів про послуги, новини і рекламні пропозиції, електронних повідомлень, у разі підписки Клієнта на розсилку.

Завдяки персональним даним отриманим від Клієнта, Kamana Perfume Store може удосконалити і поліпшити якість надання послуг нашим Клієнтам, так і удосконалити систему захисту персональних даних наших клієнтів від посягань третіх осіб.

Клієнт має можливість здійснити купівлю без проходження процедури реєстрації на Сайті, заповнивши анкету і підтвердивши свою згоду на використання персональної інформації на сторінці швидкого замовлення шляхом проставляння відмітки в полі "Я згоден на використання моїх персональних даних Kamana Perfume Store, службою кур'єрської доставки для виконання замовлення".

Зареєструвавшись на Сайті, діючи добровільно, законно, свідомо, маючи усі необхідні права і повноваження, виступаючи суб'єктом персональних даних і виходячи з вимог чинного законодавства України у сфері захисту персональних даних, Клієнт натисненням відповідного поля погоджується з Правилами конфіденційності і робить згоду на використання своїх даних Kamana Perfume Store в поле "я згоден з правилами конфіденційністі Kamana Perfume Store".

У разі відмови Клієнта від надання згоди на використання своїх персональних даних Kamana Perfume Store, Клієнтові буде відмовлено в реєстрації на Сайті.

Погоджуючись з умовами використання Сайту, Клієнт надає Kamana Perfume Store згоду на використання персональних даних, у тому числі і за межами України, а також згоду на передачу персональних даних партнерам Kamana Perfume Store, виключно відповідно до цілей, вказаних в цих Правилах. Отримавши таку згоду від Клієнта, Kamana Perfume Store має право передавати персональні дані особам, задіяним у виконанні замовлення клієнта (службі кур'єрської доставки), а також партнерові Kamana Perfume Store, який виконує замовлення Клієнта.

Крім того, передача Персональних даних третім особам також допускається в наступних випадках:

 • При необхідності передачі Персональних даних для виконання замовлення або запиту Клієнта;
 • По обгрунтованих запитах державних органів, що мають право витребувати і отримувати такі дані;
 • У разі потреби захисту права власності або безпеки Kamana Perfume Store, наших Клієнтів або суспільства в цілому, як це передбачено чинним законодавством України.

Kamana Perfume Store робить усе можливе для здійснення захисту персональних даних клієнтів, які були надані Клієнтами для здійснення замовлень на сайті.

Метою обробки Персональних даних Клієнта є необхідність ідентифікації Клієнта при використанні їм Сайту, обробки замовлень на придбання товарів, отримання рекламних і спеціальних пропозицій, інформації про історію покупок, інформацію про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Kamana Perfume Store, а також кращого розуміння потреби споживачів, поліпшення якості товару і послуг, пропонований Kamana Perfume Store споживачу.

Kamana Perfume Store вживає усі необхідні заходи для захисту персональних даних Клієнта відповідно до чинного законодавства у сфері захисту персональних даних.

Час роботи

Оформити замовлення на kamana.ua ви можете у будь-який час. Зверніть увагу на те, що наш менеджер займається обробкою замовлень з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 19.00. Якщо у вас виникли питання, то ви можете зв'язатися з нами по телефону 38 (098) 322 33 77, або ж написавши на пошту [email protected].

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text