Про компанію

Бутик KAMANA - це справжній захоплюючий простір ароматів і краси, в якому представлена унікальна підбірка ексклюзивної нішевої парфумерії й косметики. Це світ, в якому ніколи не припиняється діалог з парфумерами, визнаними б'юті-експертами та новими талановитими іменами індустрії.

  

У нашій унікальній колекції нішевої парфумерії обов'язково знайдеться гідне завершення Вашого образу. У колекції ароматів KAMANA представлені композиції для чоловіків і жінок, до складу яких входять рідкісні і незвичайні природні компоненти.

  

Ми дуже ретельно формуємо асортимент нашого бутику, наповнюючи його кращими брендами нішевої парфумерії і люксовими продуктами по догляду за обличчям і тілом, ретельно вивчаємо інновації і наукові досягнення в області краси, які дозволяють зберегти шкіру молодою, свіжою і сяючою.

Фахівці KAMANA Perfume store обирають для гостей тільки кращі зразки, спираючись на професійні знання, творчість і натхнення. Допомагаючи створювати парфумерний гардероб для наших гостей, ми прагнемо підібрати аромат, який підкреслить індивідуальність, розставить акценти і зробить Ваш образ ще багатограннішим і таким, що запам'ятовується.

KAMANA perfume store

Україна, Київ, вул. Велика Васильківська, 100.

Телефон: +38 (098) 322 33 77

www.kamana.ua

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text