Ексклюзивні бренди нішевої парфюмерії і люксової косметики на KAMANA.UA

У нашому бутіку представлені бренди кращих парфюмерних будинків Європи, Англії і США. Наявність унікальних ароматів, створених з натуральних інгредієнтів найвищої якості, а також великого вибору косметичних брендів класу люкс і преміум порадують найвимогливіших споживачів.

Бутік KAMANA - офіційно представляє такі бренди в Україні:ALPEOR

Alpeor є унікальною маркою в області омолоджуючого догляду, її продукція відповідає все зростаючому запиту на косметичні засоби з рослинними компонентами, що забезпечують реальну ефективність. Для збереження молодості шкіри ми використовуємо виняткові властивості альпійських рослин Швейцарії.

Офіційний сайт: www.alpeor.com
BRECOURT

Один з найбільш неймовірних сучасних парфумерних брендів з незвичайною філософією. Назва парфумерного будинку Brecourt - це комбінація двох імен: парфумера і засновника сімейної справи Бруно Кура (Bruno Court) і його спадкоємиці і творця бренду Емілі Буж (Emilie Bouge). Історія будинку Brecourt починається ще в 19 столітті, коли Бруно Кур створював аромати для королеви Англії, короля Едуарда VII, короля Болгарії Фредеріка VIII і Наполеона Бонапарта. З моменту заснування Brecourt, Емілі Буж створила 16 ароматів, 12 з яких входять в колекцію Les Contextuels і 4 в колекцію Les Éphémères.

Офіційний сайт: www.brecourt.frRAMON MONEGAL

MONEGAL - іспанська династія парфумерів з 1916 року, вони головні парфумери Іспанського Королівського Дому. Алхімік, новатор, винахідник, Рамон Монегал працює з ексклюзивними компонентами, права на які належать тільки йому. «МОЇ АРОМАТИ створені в руслі абсолютної свободи. Вони немов примарні ароматні міфи, що містять зашифроване послання, розказані і витлумачені з майстерністю - мистецтво, яке приходить тільки з досвідом і оволодінням мови парфумерних інгредієнтів. «Я СТВОРЮЮ свої творіння в Барселоні, на березі Середземного моря, в одному з тих місць, де зародилася європейська культура, в місці народження іспанської парфумерії та сучасного дизайну Іспанії. Тут я заснував власну парфумерну лабораторію і відкрив свій бутік, справжню арт-галерею, що представляє мої аромати».

«Я ПРИЙМАЮ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ у всьому процесі створення ароматів, починаючи з моменту закупівлі ефірних олій і аж до упаковки ароматів»

Офіційний сайт:  www.ramonmonegal.comPAUL EMILIEN 

«Paul Emilien» - французький парфумерний бренд, провідним напрямком діяльності якого є виробництво високоякісних ароматів класу «люкс». В даний час йому ж і належать права на випуск парфумів під одноіменною торговою маркою. У період з 2014 року до 2016 року бренд Paul Emilien представив на суд вимогливої публіки 12 ароматів, досить різнопланових за класифікацією і неординарних за заявленими акордами нот парфумерних композицій. Більшість з випущених брендом ароматів стали бестселерами для свого часу, які по достоїнству були оцінені численними вдячними покупцями. Комерційний успіх фактично був зумовлений заздалегідь, оскільки з парфумерним Домом «Paul Emilien» тісно співпрацювали найяскравіші та креативні парфумери сучасності серед яких, наприклад, Патрік Бодіфіт (Patrick Bodifee), Пол Емільен (Paul Emilien) та інші, не менш авторитетні майстри.

Офіційний сайт:  www.paulemilien.comPANAMA 1924 (BOELLIS)

Бренд Panama 1924 виник ще тоді, коли стаціонарні перукарні ще не існували, так що розумний перукар бродив вулицями і вгадував потреби, робочий графік і бажання людей, він ставав другом і радником. «Panama 1924» - італійський парфумерний бренд, провідним напрямком діяльності якого є виробництво високоякісних ароматів класу «люкс». В даний час в якості правовласника цієї марки духів виступає об'єднання «Profumitalia». У період з 1924 року по 2015 рік бренд «Panama 1924» представив на суд вимогливої публіки всього вісім ароматів, досить різнопланових за класифікацією і неординарних за заявленими акордами нот парфумерних композицій. На даний момент бренд Panama тисяча дев'ятсот двадцять чотири є постійним учасником одних з найбільш престижних світових виставок.

Офіційний сайт:  http://www.panama1924.it/

JARDINS D'ECRIVAINS

Всі продукти, що випускаються французьким брендом Jardins d'Ecrivains, заслуговують на особливу увагу. Рідкісні солі для ванн, ароматичні свічки, і багата лінія парфумерії оспівують відомі літературні твори геніальних письменників. Талановиті майстри бренду підходять до створення кожного продукту з особливим трепетом, намагаючись максимально точно уявити характер письменника зі світовим ім'ям. В асортименті ароматичних свічок особливо знамениті набори «Сад Толстого», «Жорж Санд» і «Кіплінг».

Офіційний сайт: www.jardinsdecrivains.comPOZZO DI BORGO

Французька нішевая парфумерна марка Pozzo di Borgo з'явилася завдяки старанням однієї зі спадкоємиць великої династії - Valentine Pozzo di Borgo. Її захоплення парфумерією та бажання відобразити в ольфакторних портретах історію своєї сім'ї призвело до створення в 2013 році перших двох ароматів бренду. Через рік світ побачив ще два нових парфумерних реліза.

Офіційний сайт: www.pozzodiborgo-parfums.com

QUINTESSENCE

Створення парфумованого продукту, будь це свічка, аромат або щось інше, це справа вимагає точності і чутливості. Валентина Поццо ді Борго (засновниця бренду Pozzo di Borgo) в 2008 році заснувала Quintessence, продовживши сімейну традицію. Офіс бренду розташований в самому центрі романтичного Парижа. Неймовірна колекція свічок, дифузорів - це продукти найвищої якості виконаних в кращих французьких традиціях.

Офіційний сайт: www.quintessence-paris.comБутик-онлайн KAMANA.UA - не лише рідкісні аромати і самі передові косметичні засоби, а і високі стандарти обслуговування і індивідуальний підхід до кожного клієнта. У бутиках KAMANA кожен, навіть найдосвідченіший клієнт, обов'язково знайде що те цінне для себе.

KAMANA - це нова формула справжньої розкоші, продумана до дрібниць!

На окрему увагу заслуговують:

Вишукані селективні або нішеві аромати для чоловіків і жінок на основі рідкісних і дорогих природних компонентів. Вони існують поза модними тенденціями і націлені на те, щоб підкреслити Вашу індивідуальність! Адже бути собою - це справжня розкіш!

Niche_perfume_sale.jpg

Розкішні косметичні продукти догляду за шкірою обличчя і тіла, косметичні формули яких містять колосальну кількість рідкісних інгредієнтів і самі останні досягнення в області науки, які створюють безцінну можливість зберегти молодість Вашої шкіри, наповнити її сяйвом і красою.

Унікальні банні лінії, домашні аромати і свічки, які будять приємні спогади і дивовижні відчуття, і дозволяють зупинити на мить час, що постійно біжить.

У бутіку-онлайн KAMANA.UA представлені: Селективна / нішева парфумерія, Догляд за шкірою для чоловіків і жінок, Догляд за порожниною рота, Аромати і свічки для дому, Банна лінія і SPA косметика, Догляд за шкірою голови і волоссям, Аксесуари, Подарункові набори.

З питань партнерства та дистрибуції товарів звертайтеся:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text