KAMANA perfume store - український мультибрендовий дистриб'ютор кращих зразків нішевої парфюмерії і косметики. Ми працюємо на українському ринку вже більше 5 років, зарекомендовав себе досвідченим і надійним партнером, виступаючи ексклюзивним постачальником світових косметичних брендів.

Сконцентрувавшись на Києві, ми надаємо увесь спектр бізнес-операцій по роботі з селективними ароматами. Вивчаючи потреби партнерів, KAMANA забезпечує усебічну підтримку і сервіс : якісна продукція, розумна цінова політика і постійне вдосконалення навичок персоналу.

 

Завдяки такому підходу, ми співпрацюємо з провідними зарубіжними виробниками, які прагнуть представити свою продукцію на премиум- і люкс-сегменте ринку. Поставляючи ексклюзивні товари, ми гарантуємо достовірність і якість кожного продукту, спрямованого нашим партнерам. Наші партнери: Premier Palace Wellness club, Elixir Spa Deluxe, Backstage, Eden Matin, NEO beauty home, Sandler, Beauty Story, TSARSKY City Resort, Георгіївський салон краси та ін. Якщо ви хочете стати нашим Партнером, будь ласка, зв'яжіться з нами: KAMANA perfume store Україна, Київ, вул. Велика Васильківська, 100. Телефон: 38 (098) 322 33 77

sale@kamana.ua

www.kamana.ua

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text