List of products by brand Orising

Компанія Орайзинг була заснована в 1963 році у Вероні. Тут і до цього дня розташовується її головний офіс. Фірма демонструє свої стійкі прихильності сімейним традиціям. Сьогодні виробництво очолює син засновника Маріо Матиелло.

Більше за півстоліття компанія ORising спеціалізується виключно на випуску препаратів по лікувальному догляду за волоссям і шкірним покривом голови і прекрасно себе зарекомендувала більш ніж в сорока країнах світу. У Швейцарії є клініка, яка працює виключно з косметикою цієї торгової марки.

Процедури для волосся з лікувальними косметичними препаратами Орайзинг - рішення для чоловіків і жінок, що бажають знайти найкращий спосіб, що піклується про здоров'я. Італійська косметика для волосся ORising складається з відбірної ексклюзивної сировини натурального походження. Кожен її засіб поєднує прогресивну розробку у сфері краси з незмінними традиціями використання натуральних компонентів. Продукція цієї торгової марки допоможе вирішити будь-які проблеми, запропонувавши нестандартні процедури для волосся і шкірного покриву.

Лінія Орайзинг, що є синергією точних процедур, що персоналізуються, користується величезною популярністю в Італії і за її межами. Вона складається з інноваційної продукції природного походження найвищої якості з ефективними речовинами.волос і шкірі голови.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text