List of products by brand Gerard’s

ІННОВАЦІЙНА КОСМЕТИКА з глибоким корінням

Компанія Gerard's, заснована у 1970 році в знаменитому італійському регіоні Франчакорта, що славиться своєю невинно чистою природою, з перших днів свого існування має на меті служіння красі і здоров'ю, а також незмінне задоволення потреб чоловіків і жінок за допомогою ефективних рішень в постійній гармонії з людською природою.

Косметичний бренд, всі продукти якого виробляються виключно в Італії, в повній мірі задовольняють вимоги як професіоналів у сфері косметології, так і кінцевих споживачів.

Фахівці Gerard's майстерно комбінують основні елементи з природною екосистемою, створюючи модульні і функціональні засоби, орієнтовані на отримання негайних результатів.

ТРАДИЦІЇ І ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ

Філософія Gerard's визначається незмінною орієнтованістю на дослідження і розробку найбільш інноваційних формул. Рік за роком команда наукових фахівців компанії працює над створенням продуктів, що зберігають красу шкіри, одночасно покращуючи її зовнішній вигляд. Досягається це шляхом ретельного вивчення та пошуку ідеального балансу між традиціями біофармацевтики і сучасними технологіями.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text