List of products by brand Cire Trudon

Cire Trudon - старий з нині чинних будинків свічок у світі. Заснований в 17 столітті, він поставляв свічки до двору короля Франції і Наполеона, а так само іншим іменитим особам, що займають не останнє місце в історії Європи.

Свічки Будинку Trudon робляться з сертифікованого рослинного і бджолиного воску. Trudon розробив власний склад пасти свічки : створювана на основі компонентів рослинного походження (соєвого і пальмового олій), її формула тримається в найсуворішому секреті. Змішуючись з ароматичними речовинами, вона утворює унікальний склад, що забезпечує тривале і рівномірне горіння свічки і неперевершене задоволення від аромату. Свічки не містять ніяких речовин зі списку OSPAR, приведеного Грінпіс.

У їх складі немає важких металів, пестицидів або парафіну. Натуральні інгредієнти безпечні при горінні і повністю розкладаються в процесі горіння, не виділяючи шкідливих речовин в атмосферу.

В якості гідної оправи для своїх свічок, Будинок Trudon представляє унікальний склянку-свічник глибокого кольору з шиком легкої неправильності форми. Кожна із склянок, зроблених вручну майстрами в р. Винчи (Італія), унікальна. Їх форма нагадує форму відерця для шампанського. Кожен є унікальним і на кожному красується герб Trudon на позолоченій етикетці. Зображення вулика і бджіл увінчане чудовим девізом "Deo regique laborant" ("Вони працюють для бога і короля").

Власні парфюмери Trudon створюють витончені композиції, які можуть посперечатися з найвишуканішими ароматами від відомих парфюмерних будинків Франції.

Свічка Тріанон Cire Trudon
  • -40%
Останні товари на складі
Аромасвічки

Свічка Тріанон Cire Trudon

2 118,00 ₴ 3 530,00 ₴
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text