Відкриття KAMANA в новому форматі
Залучаючи нове, зберегти все найкраще - саме під таким девізом відкрився оновлений бутік KAMANA Perfume Store.

Тепер - в форматі ольфакторного простору Ol.factory & KAMANA, синергія яких забезпечить всебічний сервіс для цінителів дійсно якісного парфумерії. Поєднуючи сучасні технологій управління ароматами і класичні ідеї парфумерного гардеробу, ми змогли вивести KAMANA на принципово новий рівень.

 

Ольфакторное простір розташувався в затишному приміщенні за адресою вул. Велика Васильківська, 100 (Бізнес-центр Toronto - Kyiv). Як і раніше, гостей чекає широкий выборнишевой парфюмерії, а також різноманітних косметичних засобів для відходу за тілом.

Фахівці Ol.factory&KAMANA допоможуть створити особистий парфюмерний гардероб, розповідять які компоненти ольфакторных композицій краще відіб'ють ваш характер і настрій. Окрім цього, клієнти можуть підібрати аромат не лише для себе, але і для свого дому: ароматичні свічки, дифузори, саше, щоб наповнити ваш простір натхненням, гармонією і любов'ю.

Ol.factory&KAMANA також пропонує послуги корпоративної ароматизації просторів і предметів, які допоможуть підкреслити індивідуальність через незвичайні аромати (аромабрендинг і аромамаркетинг), що запам'ятовуються.

Ми вважаємо, що нішева, селективна парфумерія - це вибір справжніх цінителів.

Натуральні компоненти, ретельно вивірені пропорції, унікальні біотехнології і творчість кращих світових майстрів - кожен продукт має свою історією і своїм шармом. У новому просторі об'єдналися наука і традиції, для того, щоб дарувати вам тільки найкраще!

IMG_0271.jpg

Comments (2)

  • kamaliddin
  • 2020-06-21 19:00:14
  классно
  • kamaliddin
  • 2020-06-21 19:23:46
  классно

New comment

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text