- today
- remove_red_eye 2049 views
- comment 2 comments

Перебуваючи в постійному потоці життєвого кругообігу, ми часто шукаємо джерела енергії та позитивних емоцій. Парфумерний бутик Kamana і бренд D.OLYA презентують спільний проєкт #ВідчуйСпокій.
Шовк і аромат завжди гармонійно доповнюють один одного - тактильно, візуально і ароматно. І щоб у кожного з нас була можливість відтворити стан спокою й умиротворення в рамках проєкту були створені особливі бокси* #ВідчуйСпокій: шовкову хустку і парфум або шовкову хустку і дифузор для будинку.
Унікальний принт, розроблений Ольгою Дворянською, для шовкових хусток символізує силу і захист для його власника.
Для боксу парфумерні стилісти обрали 4 аромату, до складу ольфакторної піраміди яких входять основні інгредієнти які і занурюють нас у світ спокою. Ви можете вибрати 1 з 4 представлених парфумів:
- Paul Emilien Suite Royale;
- Ramon Monegal Ambra di Luna;
- Brecourt Eau trouble;
- 19 Mai 1957 Pozzo di Borgo.
Квіткова композиція дифузора для будинку складається з нот фіалки, конвалії, ірису і впевнено асоціюється з розслабленням. Доповнюють її цитрусові ноти, які дозволяють вам забути про всі проблеми і допомагають вловити прекрасний момент абсолютного спокою.
Замовляйте бокс вже зараз! Клікайте на посилання або придбайте в бутика KamanA Perfume Store (вул. Велика Васильківська, 100).
https://kamana.ua/uk/difuzor-dolya-x-kamana.html
* Кількість боксів обмежено
Comments (2)